Dnia 2020-03-20 o godz. 22:39 ~pg napisał(a):
> zgadzam się z tobą w 120% lvc bedzie po 20 a jakiekolwiek akcje będzie można kupić na jesieni upadnie ccc a lpp bedzie tanie jak barszcz i zamierzam na tym zrobić majątek , na poprzedniej hossie z tego co pamietam urosło chyba z 5 razy jak bedzie po 1000 łykam jak pelikan
>
> teraz tylko au i gotówka na jedzenie ciekawe ile beda mii płacić pensji czy 100 % czy mniej
----------------DO ROMEL ----------------------
Reasumując -jak mówi staropolskie przysłowie :
,,matka porządna ,ojciec porządny a syn kolejarz "
Po tym co tu czytam to się boję lodówkę otworzyć więc przestane czytać te ,,bzdety" -kolorowo to może i nie jest ale sianie takiej ,,propagandy " nie pomaga nikomu i w niczym-ogarnij się kolego a jak nie wyrabiasz i ci strzela ,,instalacja " to może jeszcze można co zaradzić ,dobry psychiatra ( nie mylić z psychoanalitykiem ) myślę że ogarnie temat.. ;))