panowie co jest ? piszę że będzie 59, to ,mnie hejtujecie , pisze że 20 tak samo zdecydujcie się , sory siedze w domu i głupieje będzie coraz gorzej jak korona mnie dopadnie to tak sobie myśle komu zostawię ten majątek jaki ćwok z moich krewnych jak ja zona i dziecko padnie to dostanie toż to niehumanitarne !!! po co nam te akcje do trumny ?