Zastanawiam się co kieruje takimi ,,kaznodziejami " - chęć zaistnienia czy coś go przerasta i żeby było lżej trzeba się podzielić tym z innymi.. Nie mam pojęcia ,fakt na tym ,,pudelku ekonomicznym" wszystko można zamieścić bez żadnych konsekwencji to i piszą .Mnie tam bardzo nie interesuje kto ma czy nie ,czy sprzedał czy nie i tej wersji się trzymam,nawet jak nie raz mam wątpliwości czy w jedną czy drugą stronę to nie wypisuje tu bzdur (możecie się śmiać ale psychologia tłumu działa tu jak nigdzie i ma się dość dobrze ) )....Koledze fantaście poleciłbym terapie poznawczo-behawioralną :) tak na początek...Jestem dobrej myśli że pomoże ...
Generalnie jego ,,wiarygodność " ma się bardzo kiepsko jeżeli ktoś uważnie przeczyta wszystkie jego ,,wróżby " .... i zapytania które zadaje :;))