ok nie czas na kłótnie każdy ma z nas rację na swój sposób , dlatego rośnie i spada, spada i rośnie i tak idzie kurs falami , ile głów tyle koncepcji i na tym polega bujanie na wykresie . jedni kupują bo wiedzą wiecej inni sprzedają bo się boją i ich zdaniem będzie taniej
na razie, spadam bo mam inne obowiązki