kolego ciekawy ja to piję wino po nocach cotes du rhone i mogę bredzić . ale ty nie spisz w weekend ? , własnie zrobiłem zakupy u wranglera z ułamku zysku na ccc , jak mają mnie pochować to w nowych dzinsach i koszuli
pozdrawiam naszą społeczność lvc aby do dywidendy