Au nie mam .
A co ty na taki plan
1.Poczekać jeszcze na jeden zjazd złota w okolice 1300
Kupić złoto i patrzyć co będzie.
Gdy nadejdzie moment na akcje to opylić złoto i w akcję wejść.
Nie mam dużo kasy i jak to rozdzielę to wyjdzie nie wiadomo co a cholernie boję się inflacji