zgadzam się z tobą w 120% lvc bedzie po 20 a jakiekolwiek akcje będzie można kupić na jesieni upadnie ccc a lpp bedzie tanie jak barszcz i zamierzam na tym zrobić majątek , na poprzedniej hossie z tego co pamietam urosło chyba z 5 razy jak bedzie po 1000 łykam jak pelikan
teraz tylko au i gotówka na jedzenie ciekawe ile beda mii płacić pensji czy 100 % czy mniej