chcąc nie chcąc muszę potwierdzić że możesz mieć rację, chociaż czuję że będzie odbicie bez testowania kursem poniżej 3 zł, nie ma ku temu powodu no ale na rynku różnie bywa - na tą chwilę dalej brak ożywienia na nasze GPW i kręcimy się jak gówno w przerębli...