To dopiero początek..... Godzinę temu zluzowanie kursu CHF doprowadziło do skoku kursu na 5 zł za franka czyli +20% skoku na walucie. Tym samym pierwsza kostka tego domino upadła.... Dalej upadną kredytobiorcy -> banki -> budowlanka a tym samym reszta gospodarki dostanie rykoszetem. 15 stycznia myślę że jest początkiem poważnego kryzysu. Technicznie mamy wybite wsparcie długoterminowe z retestem poziomu 2376 który potwierdza zbliżające się spadki.
http://www.attrader.pl/pl/indeksy/wig20/analiza-techniczna,analiza,5913