Kliknąłem i nie zdążyłem dopisać komenta do linka.
Czekam na to wystąpienie prezeski, ale bardziej na reakcję rynku na jej wystąpienie, tj. na ruchy kursu, wolumen, wielkość transakcji w 5-7 KOLEJNYCH sesjach po jej wystąpieniu.
Jeśli bedzie kontynuacja dotychczasowych zachowań (mały wolumen dzienny, mało transakcji, durnowate podbitki na close i open, zagrywki w podtrzymywanie kursu skupem itp.) - dla mnie to bedzie oznaczało dalszą równię pochyłą dla spółki...
jak będę miał więcej czasu, jeszcze raz sobie przeanalizuję raport za 3Q i porównam z tym, co prezeska powie, a skądinad wiemy, ze była dotąd wice...