w prawie każdej normalnej spółce jest lub powinna być wypłacana jakaś dywidenda, to uczciwy sposób dzielenia się zyskiem z akcjonariuszami. Jeśli połowę zysku oddadzą to jest bardzo dobre podejście. Można dokupić z tego akcji nawet jeśli kurs nie wraca szybko to i tak jest in plus.