przecież to jest ich własność, MCI zabiera dywidendę dla własnych celów ale w przyszłości chce sprzedać ABC więc też muszą myśleć o rozwoju spółki, może Ty tego nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć. Jak wydoją spółkę i będzie bardzo kiepsko to co im przyjdzie z dywidendowej kasy skoro akcje polecą w dół ??