Dnia 2015-01-15 o godz. 20:09 ~białoczerwony napisał(a):
> Ja swoje i tak trzymam, a dziś próbowałem dokupić po 3.40 ale nie
> wpadło. To nic jutro wezmę.
> Co do OFE, to one się nastawiają na mega dywidendy i w tym roku będą
> mocniej cisnęły niż SP bo im bardziej zależy żeby sie wykazać przed
> następnym okienkiem.
> Nie wiem czy dokupują ale na pewno nie sprzedają
Nie sprzedają, bo komu i po ile mają sprzedać, skoro prawie połowa dziennego wolumenu to buy back (vide dziś: 5 000 akcji nabyte w średniej cenie jednostkowej 3,45 zł za jedną akcję).
A mega dywidendy?... Zobaczymy...
Chcieli zdobyć 100 M pln z obligacji, ale sie nie udało.
Wykluczasz możliwość, ze zamiast dywidendy skierują kasę na akwizycje itp.?
Kurs w poł roku zleciał z 4,40 na 3,40...
Nawet jesli bedzie 10% dywidenda, to co bedzie z kursem po odcięciu?
Po ostatniej dywidendzie kurs nie powrócił na poziom sprzed odcięcia i po wielomiesiecznym spadku jest, gdzie jest...