Wyniki spadek za IIIQ były spowodowane wiesz czym. Chyba nie uważasz że będą co kwartał mieli negatywne zdarzenia jednorazowe ? No bez przesady. Skup jest rozciągnięty w czasie. Było -8% może być +8% no problemo. Tak Czechowicz doi Datę ale bez przesady zajechać jej nie da. Zobacz, że o jego akcje z PEM-u się zabijali więc zamiast małego PRE-IPO były ju z dwie tury a szykuje się III którą oprócz pierwszej obejmują finansowi. Widać wierzą w jego nos, mądrość i umiejętność.
Tak dzisiaj kurs jest w czarnej dupie. Jak będzie po wynikach za !V i I Q zobaczymy. Dla Daty ten kurs zanim jest skup jest jak najbardziej na rękę, drobnym też powinien być. Przy takim słabym sWIG80 jestem spokojny. Gorzej będzie jeśli misie ruszą a Data zostanie w miejscu.