czemu dziś zawiesili notowania na dacie?... ;)
ciekawe, czy był dziś buy back?... ;)
A tak serio - chyba wreszcie sytuacja normalnieje: chwilowy(?) zanik wolumenu, przejściowe małe tąpnięcie, a potem (tj. po uspokojeniu frankowych zawirowań, wyjaśnieniu wpływu na rynki sytuacji z Grecją/Ukrainą/QE, wystąpieniu prezes i wynikach'14 oraz decyzji o ew. dywidendzie) może zacznie być normalnie?...