Dnia 2015-01-16 o godz. 18:59 ~gienio napisał(a):
> to może wytłumaczysz , gdzie się podziały wpisy janka ?
> widziałem te wpisy , a teraz ich nie ma i jest to bardzo dziwne
a skad mam wiedzieć?
czy ja wróżka jestem?...;)
napisz coś merytorycznie o spółce, to chętnie podejmę dialog, a skoro lubisz infantylną grafomanię na poziomie janka baranka, to mu klakieruj i wypłakuj się dalej na forum,
jaki to wykres jest be, bo nie nagania na kupowanie tego, co rynek od dawna omija jak nieświeżą pisankę
ale zlituję się i dodam, ze dziś zauważyłem wreszcie coś pozytywnego - nie było durnowatej podbitki na close...
wbrew pozorom, to dobry znak ;)