dzięki, devil
w ub. roku raport roczny był chyba 17 marca
pytałem w kontekście okresu zamkniętego, bo myślałem, ze on już jest od wczoraj, skoro był taki maly wolumen
jednak wieczorem było info o skupie, więc było wiadomo, że terminu raportu jeszcze nie podali