Tomek przegiał nie raz, to fakt ale jeśli chodzi o e-commerce to nie ma takiego drugiego w Polsce. Zobacz po ile mu sprzedał Bilecik akcje i to tylko za know-how. Jedna działka w Stambule kosztuje tyle ile Tomek zapłacił za 20% akcji Kebaba,
A co z tym styczniem bo mi chyba umknęło???