zgadzam się że dywidenda będzie, tak jak pisał Białoczerwony właściciel chce tą kasę, tyle że nie wiemy jaka chociaż to moim zdaniem nie jest aż tak ważne, liczę na dobre wyniki za IVQ ale zobaczymy już niedługo. Nasza giełda jest mocno w ogonie, wczoraj spadało najbardziej na świecie - to o czymś świadczy.