dlatego tak czekam na koniec stycznia, wystąpienie pezeski i na reakcję rynku PRZEZ KOLEJNE 5-7 SESJI
teraz lada dzień powinno ukazać się info o raporcie rocznym, a to bedzie oznaczało ogłoszenie okresu zamkniętego i skonczy się podawanie tlenu buy backiem (rynek już chyba powoli na to reaguje)
na razie wciąż to marnie wygląda nawet w kontekście 10% dywidendy - po lewej pustki na półkach, niektórzy ustawili się na 3,35
ale na razie wciąż realizuje się pesymistyczny scenariusz i moze być zejście do 3,21-3,25, ale jeśli z tego poziomu nie nastapi odbicie NA OBROTACH (w co wciąż wątpię), to na tegoroczną Wielkanoc moze być 2,xx za jedną akcję
dla mnie kupowanie teraz, nawet dla uśredniania, to wciąż za drogo i łapanie spadajacego noża
w koncu musi nastapić bolesne rąbnięcie o betonowe dno i wtedy moze będzie warto kupować pod przyszłe wzrosty, jesli po lewej zjawi się prawdziwy popyt a nie obecne durnowate podbitki jedną czy kilkoma akcjami oraz skonczy się podawanie tlenu buy backiem, a zacznie się systematyczny intensywny (co najmniej 20 K dziennie) skup