Ja swoje i tak trzymam, a dziś próbowałem dokupić po 3.40 ale nie wpadło. To nic jutro wezmę.
Co do OFE, to one się nastawiają na mega dywidendy i w tym roku będą mocniej cisnęły niż SP bo im bardziej zależy żeby sie wykazać przed następnym okienkiem.
Nie wiem czy dokupują ale na pewno nie sprzedają