bax to nie twoje wpisy?
http://forum.trojmiasto.pl/POLECAM-BARDZO-NAUKE-I-JAZDY-W-TEJ-SZKOLE-t664669,2,47661.html
http://forum.kardiolo.pl/temat14742.htm
oczyjakszklo3•2013-11-30, 13:35• IP: 89.65.62.**
Witam.
Ja również mam od jakiegoś czasu zaszklone oczy.
Nie mam pojęcia od czego to jest.
Sama tego nie zauważyłam, ale mama zwracała mi cały czas uwagę.
Czy to może być od komputera?
http://wpolityce.pl/forum/polityka/28-dyskusje-pod-publikacjami-dzialu-polityka/tematy/104113-czy-mozna-bardziej-sie-skompromitowac-po-twierdzi-ze-nizsze-podatki-sa-szkodliwe-dla-ubogich-komentarze-publikacji?strona=2
W 89.65.62.*
25 lutego 2015 Hans Frank: Słyszę, że trzeba podnieść kaloryczność diety więźniów Auschwitz. Nic bardziej mylnego. Dieta nisko tłuszczowa zapobiega otłuszczeniu serca i wielu innym chorobom z przejedzenia.