|
Już nawet ropa nie przeszkadza czy to jest
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-05 14:43
|
|
Tu jest normalnie raj
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-05 13:56
|
| Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 16:17 |
|
Rekomendacja z piątku Erste(Santander) 162 zl
|
~Dziadek
|
14
|
2026-05-05 13:47
|
|
Widzieli
|
~Inwestor
|
2
|
2026-05-05 13:27
|
|
A jednak, podatek wyrówna ubytek budżetutu
|
~Obajta
|
15
|
2026-05-05 12:41
|
|
Triggo
|
~Tt
|
1
|
2026-05-05 12:29
|
|
Ok dzisiaj krótkie dostaną po łapach ?
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-05 11:26
|
|
Wszedłem w Orlen all in - to będzie hit!!!!!! pisałem o tym przy 60 PLN
|
~andrzej
|
1
|
2026-05-05 10:54
|
|
Kto zaskoczy wynikami za I kwartał?
|
~Tadek
|
2
|
2026-05-05 10:22
|
|
A jednak
|
~Rewizor
|
1
|
2026-05-05 10:02
|
|
Dywidenda
|
~Ojo
|
29
|
2026-05-05 10:00
|
|
Ale manipulują ropa ?
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-05 08:30
|
| To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 08:02 |
|
Czyżby nasza spółka droższa niż koncern BP?
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-04 19:22
|
|
Dywidenda trzymała kurs
|
~mefedron12
|
5
|
2026-05-04 18:32
|
|
Szykujemy się na ogromne wzrosty?
|
~Janekzwagrowca
|
10
|
2026-05-04 12:57
|
|
Nowa rekomendacja kupuj 145 zł, prognozowana rekordowa dywidenda 8 zł
|
~Tadek
|
42
|
2026-05-04 12:43
|
|
Czy minister dzisiaj ustawił cenę akcji na 140 ?
|
~Janekzwagrowca
|
7
|
2026-05-03 22:25
|
|
otwarcie 4 maja
|
~mcs
|
9
|
2026-05-03 10:21
|
|
Jakie L na kontraktach
|
~Janekzwagrowca
|
5
|
2026-05-02 20:06
|
|
Czy minister ustalił na poniedziałek cenę 140?
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-02 17:17
|
|
Nowa rekomendacja dla PKN
|
~Kasztan
|
1
|
2026-05-02 06:32
|
|
Ropa lekko koryguje ale to zmyłka, od poniedziałku apiat nach oben
|
~Kwaczor
|
1
|
2026-05-01 17:09
|
|
Czy minister już ustalił 140 na poniedziałek ?
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-01 08:58
|
|
Konsensus 1Q26
|
~Bartek
|
3
|
2026-05-01 08:46
|
|
Artykuł w PB o Orlenie
|
~TajnyKorespondent
|
1
|
2026-05-01 07:45
|
|
Wielka hossa idzie ?
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-04-30 20:55
|
|
Dywidenda
|
~ventura
|
20
|
2026-04-30 15:50
|
|
Mocny wał na kontraktach.
|
~starynowy
|
15
|
2026-04-30 15:29
|
|
Tak się domyślałem
|
~Janekzwagrowca
|
2
|
2026-04-30 14:48
|
|
Ile będzie podatku windfall? 4mld?
|
~Arek
|
6
|
2026-04-30 14:40
|