Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Już nawet ropa nie przeszkadza czy to jest ~Janekzwagrowca 1 2026-05-05 14:43
Tu jest normalnie raj ~Janekzwagrowca 1 2026-05-05 13:56
Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? Puls Biznesu 1 2026-06-24 16:17
Rekomendacja z piątku Erste(Santander) 162 zl ~Dziadek 14 2026-05-05 13:47
Widzieli ~Inwestor 2 2026-05-05 13:27
A jednak, podatek wyrówna ubytek budżetutu ~Obajta 15 2026-05-05 12:41
Triggo ~Tt 1 2026-05-05 12:29
Ok dzisiaj krótkie dostaną po łapach ? ~Janekzwagrowca 1 2026-05-05 11:26
Wszedłem w Orlen all in - to będzie hit!!!!!! pisałem o tym przy 60 PLN ~andrzej 1 2026-05-05 10:54
Kto zaskoczy wynikami za I kwartał? ~Tadek 2 2026-05-05 10:22
A jednak ~Rewizor 1 2026-05-05 10:02
Dywidenda ~Ojo 29 2026-05-05 10:00
Ale manipulują ropa ? ~Janekzwagrowca 1 2026-05-05 08:30
To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 Puls Biznesu 1 2026-06-25 08:02
Czyżby nasza spółka droższa niż koncern BP? ~Janekzwagrowca 1 2026-05-04 19:22
Dywidenda trzymała kurs ~mefedron12 5 2026-05-04 18:32
Szykujemy się na ogromne wzrosty? ~Janekzwagrowca 10 2026-05-04 12:57
Nowa rekomendacja kupuj 145 zł, prognozowana rekordowa dywidenda 8 zł ~Tadek 42 2026-05-04 12:43
Czy minister dzisiaj ustawił cenę akcji na 140 ? ~Janekzwagrowca 7 2026-05-03 22:25
otwarcie 4 maja ~mcs 9 2026-05-03 10:21
Jakie L na kontraktach ~Janekzwagrowca 5 2026-05-02 20:06
Czy minister ustalił na poniedziałek cenę 140? ~Janekzwagrowca 1 2026-05-02 17:17
Nowa rekomendacja dla PKN ~Kasztan 1 2026-05-02 06:32
Ropa lekko koryguje ale to zmyłka, od poniedziałku apiat nach oben ~Kwaczor 1 2026-05-01 17:09
Czy minister już ustalił 140 na poniedziałek ? ~Janekzwagrowca 1 2026-05-01 08:58
Konsensus 1Q26 ~Bartek 3 2026-05-01 08:46
Artykuł w PB o Orlenie ~TajnyKorespondent 1 2026-05-01 07:45
Wielka hossa idzie ? ~Janekzwagrowca 1 2026-04-30 20:55
Dywidenda ~ventura 20 2026-04-30 15:50
Mocny wał na kontraktach. ~starynowy 15 2026-04-30 15:29
Tak się domyślałem ~Janekzwagrowca 2 2026-04-30 14:48
Ile będzie podatku windfall? 4mld? ~Arek 6 2026-04-30 14:40
[x]
PKNORLEN 1,04% 124,06 2026-06-25 09:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.