|
Jutro nowe szczyty?
|
~Janekzwagrowca
|
4
|
2026-05-06 19:32
|
|
Ale was zrobili w konia ?
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-06 17:36
|
| Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 11:15 |
|
Nie martw się, Dziadek, straciłeś tylko 50 koła
|
~Kwaczor
|
4
|
2026-05-06 17:09
|
|
Widzę że spadki ropy mają w nosie
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-06 16:35
|
|
idzie podatk idzie !
|
~tk
|
3
|
2026-05-06 16:13
|
|
Jeszcze dziś na plusie ?
|
~Janekzwagrowca
|
4
|
2026-05-06 16:02
|
|
mediana płac wynosi 7430 zł brutto a gdzież jej do średniej płacy około
|
~czuwaj
|
2
|
2026-05-06 13:54
|
|
panika na ropie, czemu ten balon jest jeszcze powyżej 100 zł ?
|
~jaca
|
3
|
2026-05-06 13:16
|
|
Ciullo zdrowo tak jak pisałem
|
~Kwaczor
|
1
|
2026-05-06 13:04
|
|
Hubtech własciciel marki Onlybio zarobił 29 milionow netto w 2025 roku
|
gme
|
1
|
2026-05-06 13:03
|
|
Wyjscie na chwile :)
|
~Sjjehe
|
8
|
2026-05-06 12:12
|
|
Buy the dip rekomendacja162Erste
|
~ŁasyNaDywidendę
|
5
|
2026-05-06 12:01
|
| Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 16:17 |
|
Dzisiaj się cieszymy że mamy
|
~Kwaczor
|
2
|
2026-05-06 11:07
|
|
Zamek
|
~Rafi
|
1
|
2026-05-06 11:04
|
|
w 2025 r. zysk netto 2,6mld a koszt dywidendy 9,3 mld, fujara przejada
|
~czuwaj
|
8
|
2026-05-06 10:53
|
|
Już znowu spekulanci się podłączyli ?
|
~Janekzwagrowca
|
3
|
2026-05-06 10:25
|
|
Epic Fury is over : says Rubio
|
~mabmab
|
1
|
2026-05-06 09:51
|
|
Dzisiaj się cieszymy że ropa spada
|
~Janekzwagrowca
|
4
|
2026-05-06 08:55
|
|
To może teraz zapłacą godziwie (40-50zł) za ENERGA?
|
~tedek
|
2
|
2026-05-06 06:47
|
|
Prawdziwa gratka dla Orlenu. Ma szansę na nowe złoża ropy i gazu
|
~pragmatyczny
|
2
|
2026-05-06 06:26
|
|
Gniot oszalal
|
~mefedron12
|
7
|
2026-05-05 22:14
|
|
To już nigdy nie spadnie wzrosty bez końca ?
|
~Janekzwagrowca
|
2
|
2026-05-05 21:16
|
|
Nowe złoża na Morzu Północnym
|
~Analitykdomowy
|
7
|
2026-05-05 20:56
|
|
Jutro dalej jazda
|
~Janekzwagrowca
|
3
|
2026-05-05 20:21
|
|
Teraz już nie patrzą na nic
|
~Janekzwagrowca
|
5
|
2026-05-05 17:00
|
|
ATH
|
~Dziadek
|
9
|
2026-05-05 16:55
|
|
Ormuz otwarta
|
~tomasz
|
3
|
2026-05-05 16:26
|
|
BP i SHELL raczej od wczoraj spakowo, a tu euforia
|
~Grzegorz
|
3
|
2026-05-05 15:02
|
|
Już nawet ropa nie przeszkadza czy to jest
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-05 14:43
|
|
Tu jest normalnie raj
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-05 13:56
|