Dlaczego zarządzający tak mocno powstrzymują ruch w gorę na PKN Orlen. Uzasadnienie jest tylko jedno ZARZĄDZAJĄCY DZIAŁAJĄ NA SZKODĘ AKCJONARIUSZY ORAZ SPÓŁKI. Panie Premierze tym powinny zająć sie odpowiednie służby czy dziłalność zarządzających w tym przypadku na PKN nie wykracza poza prawne działania oraz w czyim interesie działają zarządzający bo napewno nie w interesie PKN Orlen