Ostatnie spadki były wywołane w związku z umową USA - IRAN , odcięto dywidendę, a teraz do sedna dlaczego mamy tu potencjał wzrostu: po pierwsze wakacje to żniwa dla firm paliwowych , po drugie spółka się rozwija a wartość księgowa rośnie, po trzecie jest to spółka z mocnym fundamentem oraz konkretną dywersyfikacją źródeł dostaw surowców! Myślę że w ciągu roku cena akcji zbliży się do poziomu 200 PLN.