REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

GADU-GADU S.A.: Nabycie akcji Gadu – Gadu S.A.

2007-10-12 09:50
publikacja
2007-10-12 09:50
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 37 / 2007
Data sporządzenia: 2007-10-11
Skrócona nazwa emitenta
GADU-GADU S.A.
Temat
Nabycie akcji Gadu – Gadu S.A.
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Spółki Gadu-Gadu Spółka Akcyjna (Emitent) niniejszym informuje, że w dniu 10 października 2007 r. otrzymał informację iż Barton Investments Sp. z o.o. w dniu 8 października 2007 r. nabyła od Warsaw Equity Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 9.681.000 akcji na okaziciela Emitenta. Nabycie akcji Emitenta nastąpiło w rezultacie wniesienia tych akcji tytułem wkładu niepieniężnego (aportu) na pokrycie podwyższonego na mocy uchwały nr 1 Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Barton Investments Sp. z o.o. z dnia 2 października 2007 r. kapitału zakładowego Barton Investments Sp. z o.o. Do chwili zawiadomienia podwyższenie kapitału zakładowego na mocy ww. uchwały Zgromadzenia Wspólników Barton Investments Sp. z o.o. nie zostało zarejestrowane w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego.

W dniu poprzedzającym transakcje nabycia akcji Emitenta tj. 7 października 2007 r. Barton Investments Sp. z o.o. nie posiadała żadnych akcji Emitenta. Aktualnie po dokonaniu opisanej wyżej transakcji Barton Investments Sp. z o.o. posiada 9.681.000 akcji na okaziciela Emitenta stanowiących 55,05 % kapitału zakładowego Emitenta uprawniających do 55,05 % głosów na Walnym Zgromadzeniu Gadu-Gadu S.A., co stanowi 55,05 % ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta.

Barton Investments Sp. z o.o. poinformowała, że w okresie następnych 12 miesięcy nie zamierza zwiększać swojego udziału w ogólnej liczbie głosów w Gadu – Gadu S.A.

Barton Investments Sp. z o.o. jest spółką zależną od Warsaw Equity Holding Sp. z o.o., w której Warsaw Equity Holding Sp. z o.o. posiadała w dacie wniesienia aportu 99 % udziałów, uprawniających do 99 % głosów na Zgromadzeniu Wspólników. Po zarejestrowaniu opisanego powyżej podwyższonego kapitału zakładowego Barton Investments Sp. z o.o., Warsaw Equity Holding Sp. z o.o. nadal będzie posiadać w Barton Investments Sp. z o.o. 99 % udziałów uprawniających do 99 % głosów na Zgromadzeniu Wspólników Barton Investments Sp. z o.o.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2007-10-11 Krzysztof Szalwa Członek Zarządu
2007-10-11 Piotr Pokrzywa Członek Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~jack
Może cena podskoczy do odpowiedniej 35-40 pln. ?

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki