Zgadzam się ze posiadacze Idea Banku maja przekichane ,dlatego wybrałem Holding
To ze banda baranów nie umie odróżnić Holdingu od Idea Banku pozwala mi skupować tanio akcje , zróbmy jeszcze niżej albo boczniaka z rok , będę kupował za wszystko co mam ...
Jak się wyjaśni sprawa z Idea ( zakładam sprzedaż za 1 zł ) to nagle dojdzie do mózgownicy inwestorów ze Holding zarabia ponad 120 mln rocznie ...
A co się stanie jak Idea zostanie np . Sprzedana za 300-400 mln lub co gorsza zacznie przynosić zyski to sobie już wymyślcie sami :)
Strach się bać , bo będę musiał korygować wycenę w górę :)