lapidenko bądź poważny, nadmuchane odpisy nie świadczą o kreatywnej księgowości..co najwyżej zastanawiają dlaczego robi się tak mocną przecenę tuż przed sprzedażą bo nikt nie powie ,że na koniec roku trzeba było obniżyć wartość spółek zależnych..jednak to zrobiono i to dosyć drastycznie...jak chcesz coś dobrze sprzedać to pokazujesz wady czy starasz się to ładnie wypucować? trochę dziwne...