Elbudowa rzeczywiście wygląda bardzo dobrze technicznie, ale fundamentalnie tam może być bankructwo, a GH zarabiając ponad 100 baniek rocznie, nawet bez Idei i Getinoble wróci na wysokie poziomy. Fakt że potrwa to dłużej, ale GH spokojnie się obroni.
Natomiast Elbudowę myślę że warto zbierać, ale ostrożnie i nie za wysokie kwoty, bo to może być odbicie zdechłego kota a zaraz bankrut.