Fajnie, że piszecie dobre rzeczy o aktywach. A teraz napiszcie proszę ile wynosi zadłużenie samego GTN, kwoty, zapadalność, wobec kogo, koszt tego finansowania i jak sobie wyobrażacie rolowanie tego długu i jaki będzie koszt tego długu. Napiszcie też jak waszym zdaniem miałoby wyglądać finansowanie "zdrowych" spółek zagranicznych jeśli Idea trafi do piachu ("plan Zdzisława") i co Waszym zdaniem zrobią zagraniczni regulatorzy, gdzie działają te spółki. A na sam koniec sprawdźcie i napiszcie jak wyglądają wyceny P/E banków/spółek finansowych na tak egzotycznych rynkach jak Ukraina, Białoruś etc. Wtedy będziecie obiektywni.