Rafcyk radzę zostaw Getin i dołącz do mnie na elbudowe, dobrze na tym wyjdziesz. Tutaj będzie jeszcze długo smród i numery jak ten z ucieczka w bagażniku. Jak nie wyklucza z obrotu lub nie zawiesza jak getback to i tak się kupi za 40gr za kilka miesięcy