Spuchła by do poziomu niecałego 1 mld , oczywiście po spłacie zadłużenia 300 mln ... a w przypadku wymuszonej sprzedaży ( chęć szybkiego pozbycia się ) do 700 mln
W najgorszym scenariuszu mamy 3,25 za akcje , chyba ze ktoś zakłada pogorszenie sytuacji spółek zagranicznych to może sobie korygować wycenę w dół