Wygląda sensownie. Sam z lekkimi wypiekami czytałem wszystkie 6 raportów GTN, GNB i IDA, i wyglada że jeśłi biznes zagraniczny się nie wykrzaczy a na razie ładnie rośnie, to wszystko powinno być OK. Największym ryzykiem nadal jest płynność wynikająca z finansowania długoterminowych inwestycji krótkim finansowaniem. Z raportu wynika że na 12 miesięcy płynność jest poukładana. Ciekawe czy fuzja GNB z IDA jest jeszcze praktycznie możliwa, przydała by się ocena specjalisty, to byłby fajny upside.