Nie inwestuje na GPW na dlugi termin. Z tej okazji skorzystalem i mam watpliwosci co do zasiegu ponad 3 zl. Wiem ze technicznie 3 fala powinna byc powyzej tego ale fundamenty sie zmienily nie wiem jaki to bedzie mialo wplyw na wycene. Po za tym jestesmy w Wigu40 i nie bylo szalu zakupow przez fundy. Obroty zmarnialy. Za miesiac wyniki . zobaczymy