U Leszka tylko straty są realne , zyski tylko papierowe i w prognozach. Facet jest trefny a w jego inwestora już nie wierzę- to tylko wybieg. Jeszcze zobaczymy zdjęcia w kajdankach w wiadomościach przed wyborami. Może PiS się z abrisem dogada i to Leszek spłaci getbekowcow?