Dnia 2019-05-01 o godz. 22:23 lapidenko napisał(a):
> Rafcyk radzę zostaw Getin i dołącz do mnie na elbudowe, dobrze na tym wyjdziesz. Tutaj będzie jeszcze długo smród i numery jak ten z ucieczka w bagażniku. Jak nie wyklucza z obrotu lub nie zawiesza jak getback to i tak się kupi za 40gr za kilka miesięcy
Ile chłopcze wpakowałeś w Elektrobudowę na tej płynności ? 20.000 zł, w porywach 50.000 zł ?
Lepiej idz stad bo tu są osoby które mają po 1% kapitału GTN.