Jasny Holender, znowu muszę zewsząd wyciągać kase, żeby dokupować jak przy dawnych 15 gr .
Dzięki za promocje kasztany, chociaz obroty niskie widać, że mali adepci powyrzucali trochę.
za miesiąc będzie podbijać pod 1,8 zł po wynikach za pierwszy kwartał :)
Rafcyk - wytrzymaliśmy 10 gr stare, wytrzymamy obecny zjazd. jesteem w szoku, że tak się "leszcze" rzuciły na wyprzedaż. no ale ... jak jest takich z 200 i mają po 30 tys w getinie to zrobili dołek.
Przyjdzie nam dłużej poczekać na nasze 4 -5 zł ;)
Wartość księgowa od 1 kwartału będzie rosła.
Może to i dobrze zrobili ... mieliśmy zamknięcie wszystkiego na wylot na nastepne 10 lat odpisy . Ludzie przeżyli szok, na rachunkach niektórym spadło kilkadziesiąt tysięcy ( Mi ) innym setki tysięcy . Ale to wycena teoretyczna.
Pamiętacie co było w grudniu ? jak po 10 gr latał ? ( 40 gr ) a potem w 10 dni ! poszybował do poziomu 2,7 zł z 70 gr . to co dla wielu jest nie możliwe, na giełdzie jest normalne, choć czasem ciężko w to uwierzyć.