Rafcyk , nie wziąłeś pod uwagę istotnych ryzyk: że biznes LC opiera się na kreatywnej księgowości i jest piramida finansowa, a dane zagraniczne są ciężkie do weryfikacji. Idea na papierze miała zyski co rok , a faktycznie to bylo oszustwo takie samo jak getback. Nad biznesem ciazą wielomilionowe roszczenia i kary , a Leszkowi nikt nie da kasy. Nie widzę powodu by zakładać że ten sam gość w Polsce ma 2miliardy strat a na Białorusi robi super biznes.
Jest duże ryzyko regulatora.
LC może skończyć w ciupie