Sam postanowiłem kupić te akcje na długi termin, tzn. przynajmniej do końca fali trzeciej.
Obecnie na wykresie wydaje się, że mamy bardzo dobre miejsce do zakończenia fali drugiej, na wtorkowej sesji zbiegły się co do grosza poziomy cenowe i co do dnia zakresy czasowe na dołek.
Oczywiście to tylko zwiększone prawdopodobieństwo a nie pewność, szczególnie że na szeroki rynek wlewa się zwątpienie i bessą więc wyceny spółek będą spadać, jednak tutaj nawet przy braku Idei dalej mamy prawie miliard wartości przy wycenie 200 baniek, więc choćby siłowo ale warto przeczekać.