Dnia 2021-09-04 o godz. 13:39 ~Swir napisał(a):
> No dobrze jesteś wielki inwestor mam prośbę to udowodnij ,wystaw na kupnie np 1111akci na tko 8,50zobaczymy czy rekin jak się tu kreujesz czy leszcz jak nazywasz wszystkich ,bo tutaj nawet uczeń może byc guru ,tyle czekamy o 8,50
czekam o 8,50 pokaz ze jestes inwestor a nie golas ,nie musisz kupowac pokaz ze masz jakos nedzna kase, a co do at to w 2007 bys był bankrut idac zgodnoie z at ,zreszta widziales kiedyz bogatego analityka inwestujacego zgodnie z at bo ja nie ,owszem jest pomocna ale trzeba miec odwage i kase a nie przeczytac kilka ksiazek i trzymac sie fal i gromnic ,czekamy pokaz nam leszczom o 8,50 przez 2minuty ze masz jakos kase a nie grasz na onecie