Dnia 2021-09-06 o godz. 12:35 ~tabuse napisał(a):
> teraz bedziesz za mna chodzil po forach jak jakis fan? nie dzięki
> wystarczy mi jedna spolka z takim ogorkiem
>
> Ale nie martw sie - obiecuje, ze jak bede chcial sprzedac cokolwiek w dołku, to sie do ciebie zglosze
korekcyjne odbicie matołku może do 120 a może i wiecej w ramach fali b a ty się stajesz odważny i się podniecasz , słyniesz z tego jako tabiuse czujny i swirr w jednej osobie że jak spada i kurs jest daleko od twoim marzeń to chowasz się do nory , a jak się zazieleni to wychodzisz z nory i stajeś się lokalnym góru oczywiśćie w twoim mniemaniu tzn. mniemaniu typowego januszowego leszcza
pd nie dziwie mnie w kwestii innych spólek jak znasz się na innych tak jak na lvc czy kernelu to faktycznie lepiej sie nie odzywaj miszczu