glapa to jest papier rozgrywany technicznie niemal książkowo , to jakie fundamenty widzimy włąśnie po wykresie , nie sądzisz chyba że jak można zarobić kasę to inni tego nie uczynią , ci co pracują w lvc widzą jak idzie biznes jak oni sami nie mają akcji to ich znajomi lub znajomi znajomych ., dlatego uważam że wykres prawdę nam powie . Przy szczytach były wywalane duże wolumeny co zapalało u mnie czeerwoną lampkę. Czy papier wybije nowe szczyty bedzie zależało od nowych wyników tzn czy pogorszenie było wypadkiem przy pracy czy trwała tendencja , jak to drugie to czas ewakuacji na dobre z tego papiera. . Okolice 90 byłyby dobre jako zakończenie korekty o ile okaże się to tylko korektą