ty nic nie trafiłes ty tu piszesz ze spadnie do 90 i jak nawet spadnie nie kupisz ,ty zalozyłes ten watek jak było chwilowo 108 pozniej ci kopara opadła bo jak sadze nic nie kupiłes na spadku zeby zarobic ,z ciebie zadfen inwestor tylko kibic jak juz pisałem ,nigdy nie pisałem ze sprzedam po 115 czy iles a co do giełdy w realu by ci kopara opadła kto tu jest kim,nie wiem dlaczego zawsze leszcz wyzywa innych od l tej fueszczt czyzby takie sztuczne dowartosciowanie,dzieciaku dobre ja i dzieciak