Dnia 2021-09-04 o godz. 13:39 ~Swir napisał(a):
> No dobrze jesteś wielki inwestor mam prośbę to udowodnij ,wystaw na kupnie np 1111akci na tko 8,50zobaczymy czy rekin jak się tu kreujesz czy leszcz jak nazywasz wszystkich ,bo tutaj nawet uczeń może byc guru ,tyle czekamy o 8,50
dziecko drogie jak nie wiekowo to intelektualnie , udzielę ci darmowej rady choć nie powinienem, bo obawiam sie że możesz jej nie zrozumieć i zmarnuję swój czas , ale zaryzykuję . Co do zasady , - jeżeli lvc jest w korekcie, a chyba każdy dzban i ty też ze swoimi przyjaciółmi rybkami ( leszcz, o ile sam nie piszesz pod 3 znanymi nikami ) musisz się z tym zgodzić - fal jeśli to będzie korekta , bo póki co to nie wiadomo jest 3 , które mogą mieć różny przebieg . Póki co jest jedna , więc odrób lekcję z fal eliota , zanim znowu w "zabłyśniesz " . Bo to że jesteś biedniejszy blisko o 30% od szczytów nie oznacza , że nie będzisz biednieszy o kolejne 30 , ale jako wytrawny inwestor masz przecież duży zapas i zawsze jak będzie powyżej 50. 01 możesz rzec , że jesteś zarobiony . !!!