Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  117,00 zł , zmiana od tamtej pory: -64,65%

Re: jak tam świrr ???

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-07 o godz. 09:55 ~Test napisał(a):
> Dnia 2021-09-06 o godz. 16:57 ~pg napisał(a):
> > ty matołku jeszcze bardziej , ja należę do 10 % populacji RP , ty jesteś po drugiej stronie barykady razem z beneficjentami 500+ bay bay patrz jak ładnie sternik zamyka lvc i steruje kursem
>
> Fantastyczny post, mowi o tobie wiecej niz sie spodziewasz. Zakladam, ze chciales sie pochwalic, ale od kiedy bycie w gornych 10% czegokolwiek to powod do chwaly?
>
> Opowiem ci co to jest 10%
>
> W zarobkach gorne 10% to jest bodaj 7.5k brutto miesiecznie.
>
> W sporcie ktory uprawiam mamy ze znajomymi rozpisany nieoficjalny ranking krajowy; goscie z gornych 10% to tacy, z ktorych ponad polowa odpadnie w eliminacjach do fazy krajowej. W dolnych fazach drabinek (1/64 finalu i dalej) mierze sie raczej z ludzmi z gornych 3%, do wyzszych faz drabinek (1/16 finalu i dalej) wchodza zwykle zawodnicy z top 0.1% albo po prostu z "najlepszych 64 graczy w kraju" (wartosci liczbowe w przyblizeniu, nasza lista nie ma tysiaca nazwisk).
> Uprzedzajac - dalej niz do 1/32 do tej pory nie dotarlem.
>
> Gorne 10% to jest mistrz albo wicemistrz powiatu, w najlepszym razie malo zaludnionego wojewodztwa. Jak widzisz takiego jako konkurenta to sie cieszysz, bo wiesz, ze kolejna runde masz niemal gwarantowana.
>

misu kolorowy nie górna tylko dolna , następna to 22 tysi i jest to 1 % , tam mnie niestety nie ma choć na zdarza się raz na rok że ,mam taki miesić że sie o to granicę w miesiącu otrę jak wpadnie jakieś zlecenie. , gdybym miał co miesiąc 25 tysi na rękę to bym odpuścił sobie gpw kupił etfa, dokupił złota i zaczął hodować pszczoły . A tak użeram się z różnym fachofcami wątpliwej jakości

https://300gospodarka.pl/news/ponad-22-tys-zl-brutto-miesiecznie-tyle-trzeba-zarabiac-aby-byc-w-top-1-polakow

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TEXT 0,63% 41,36 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.