che che che zabawny chłoptasiu jesteś , taki małomaisteczkowy ty i wieksze pieniądze z takim rozumem mentalnością i wiedzą ee nabieraj konia na służewcu ,,a tak na marginesie powiem ci że całkiem jestem zadowolony ,że odbija i w żadnym wypadku mi to nie przeszkadza .