Dnia 2021-09-03 o godz. 12:06 ~pg napisał(a):
> mam misję udowadniania frajerom, że są frajerami , a na to nigdy nie będzie mi szkoda czasu 'nadanżasz ? ' misja to misja., a że tu mnóstwo inwestorków z rachunkami otworzonymi w marcu 2020 to koszty misji są dla mnie kwestią drugorzędną.
ze co niby udowodniles? lol
czekamy na ten wodospad po przelamaniu 113zl. jezeli nie nastapi to znowu okaze sie ze sluchajac twoich rad mozna co najwyzej sprzedac w dolku i dolaczyc do ciebie w klubie dawcow tanich akcji.