Dnia 2021-09-06 o godz. 16:15 ~pg napisał(a):
>
> wieśniaku ty naprawdę sądzisz że bedę brał udział w twoim konkursie i cokolwiek wystawał., jakiś tam pakiecik na waciki ? Secundo, niebywałe ? ty znasz się na odbiciach myślałem że tylko w zbijaka grając w 2 ognie
jaki wiesniaklu ,nie nauczyła mamusia kultury co w pgr nie uczyli ,to ja ci pokaze takie minimum na waciki ,o 16,52 ,czyli 1111pkc,bo ty jestes golas i kibic ,ja zaplaciłem wiecej podatku niz ty masz kasy