Dnia 2021-09-06 o godz. 17:03 ~pg napisał(a):
> zabawny jesteś przeciez ty masz co najwyżej dostęp do jednej linii z arkusza zleceń , a 1111 x 8,5 to jaki to kapitał bo dostaje skrętu kiszek ze śmiechu ,
> O sternik mnie zawiódł myślałem że zrobi + 5 % . a nie 3,69
no tak ,zawsze mozesz z 118zł za szt x 1111 zrobic 8,5 , było pkc czy nie zawsze mozesz sprawdzic w arkuszu jest takie cos po kazdej sesji ,,ale koncze z toba dyskusje bo jestes golas ,tylko kibic o inwestowaniu nie masz pojecia ,teraz juz sternik cie zawiod ,moze spolki ci sie myla ,tyle